۸۶۰۰ میلیارد ریال مطالبات بانکی خراسان رضوی وصول شد

۸۶۰۰ میلیارد ریال مطالبات بانکی خراسان رضوی وصول شد

مدیرکل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی گفت: بیش از هشت هزار و ۶۸۱ میلیارد ریال از مطالبات معوقه بانکها توسط شعب اجرای اسناد رسمی استان از ابتدای سال تا کنون وصول شده است.

محمد حسن بهادر روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: چهار هزار و ۴۱۹ میلیارد ریال از این مبلغ سهم بانکهای دولتی و چهار هزار و ۲۶۲ میلیارد ریال دیگر آن سهم بانکها و موسسات مالی و اعتباری خصوصی بوده است.

وی اضافه کرد: این میزان وصولی، رشد ۱۳۶ درصدی نسبت به مدت مشابه پارسال دارد و طی این مدت ٩ هزار و  ۵۹۸ نفر از بدهکاران بانکی، مهریه، چک و سایر اسناد تعهدی و ٩ نفر از اتباع خارجی ممنوع الخروج شدند.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی گفت: همچنین از ابتدای امسال ۴۰۴ مزایده به منظور وصول مطالبات بستانکاران در دوایر اجرای استان برگزار شده که شهرستان مشهد با برگزاری ۳۱۳ مزایده بیشترین میزان مزایده استان را به خود اختصاص داده است.

بهادر افزود: از ابتدای سال تا کنون ١٤ هزار پرونده اجرایی به درخواست متقاضیان توسط واحدهای اجرای اسناد رسمی استان نیز تشکیل و رسیدگی شده است.

وی ادامه داد: تا پایان آذر ماه امسال تعداد پرونده های تشکیلی مهریه استان  ۱۹ درصد نسبت به مدت مشابه پارسال افزایش داشته و پرونده های مرتبط با چک بلامحل و سایر اجرائیه ها به ترتیب ۲۴.۷ و ۳۹.۳ درصد نسبت به مدت مشابه کاهش داشته است.

یک اداره و ۳۱ دایره اجرای اسناد رسمی در استان خراسان رضوی مشغول خدمت رسانی به مراجعان هستند.

 

نظر دهید !!!

نظر شما برای “۸۶۰۰ میلیارد ریال مطالبات بانکی خراسان رضوی وصول شد”

قالب خبری

قالب رایگان وردپرس