کمک به حفظ واحدهای تولیدی ثبات بازار را به همراه دارد

کمک به حفظ واحدهای تولیدی ثبات بازار را به همراه دارد

استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه کمک به حفظ واحدهای تولیدی فعال می‌تواند نقش به‌سزایی در ثبات بازار و رفع نیازهای عمومی داشته باشد، گفت: ضرورت دارد ظرفیت واحدهای تولیدی بررسی تا با رفع موانع با تمام ظرفیت به تولید ادامه دهند.  

یعقوبعلی نظری صبح امروز در بازدید از شهرک صنعتی چناران به عنوان بزرگترین شهرک صنعتی شمال شرق کشور اظهار کرد: جلب مشارکت‌های بخش خصوصی در تامین انرژی‌های مورد نیاز واحدهای تولیدی علاوه بر کاهش وابستگی به دولت ثبات تولید را به همراه دارد. از همین رو به‌ زودی زیرساخت‌های اجرای طرح در شهرک‌های صنعتی استان فراهم خواهد شد. 

استاندار خراسان رضوی بیان کرد: جلسات تسهیل و رفع موانع تولید با حضور مدیران دستگاه‌های مرتبط در شهرک‌های صنعتی برگزار می‌شود تا مشکلات عمومی شهرک‌ها و واحدهای صنعتی بررسی و نسبت به رفع موانع اقدام شود. عارضه‌یابی واحدهای نیمه‌فعالی در اولویت است.

در ادامه مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی اظهار کرد: عارضه‌یابی واحدهای نیمه‌فعالی که قادر به فعالیت با ظرفیت کامل خود نیستند، حفظ واحدهای فعال موجود و جلوگیری از بروز مشکلات از دیگر با اولویت برنامه‌های این مجموعه‌هاست. 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی وی افزود: شهرک صنعتی چناران با ۱۱۶۷ هکتار زمین و ۲۷۱ واحد صنعتی فعال زمینه اشتغال ۷۵۰۰ نفر را فراهم و مقرر شد مشکلات ۳۷ واحد تولیدی غیرفعال بررسی و در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید نسبت به حل آن تصمیم‌گیری شود.

نظر دهید !!!

نظر شما برای “کمک به حفظ واحدهای تولیدی ثبات بازار را به همراه دارد”

قالب خبری

قالب رایگان وردپرس